Open/Close Menu Neformālās izglītības, mākslinieku rezidenču un kultūras centrs

17.jūnijā 15:30 Cīravas Kultūras dzirnavās notiks mākslinieku LINDAS VIGDORČIKAS un JĀŅA NOVIKA izstādes “Protesta daba” atklāšana un 18:30 franču mākslinieces WILD ANIMA koncerts „Dziesmas no augšas“.

Pasākums notiek Cīravas Pagasta svētku ietvaros.

„PROTESTA DABA“

Viens no lielākajiem jautājumiem par ko cilvēki diskutē, ir ekoloģiskās problēmas. Cilvēka ietekme uz dabu arvien pieaug – mēs dzīvojam inovāciju laikmetā, kad ne tikai izmantojam zemes piedāvātos resursus, bet radām arī paši savus – sintētiskos resursus. Mūsu laikmetu nereti dēvē par “plastmasas” ēru, kur nostalģija pēc dabiskā un visa, ko varam apzīmēt ar “bio”, ir tikai viens no rādītājiem, cik ļoti esam mainījuši savu vidi. Linda un Jānis savā darbā izmanto sintētiskos un dabiskos materiālus, lai būvētu savas konstruētās ainas, kuru galvenais varonis ir skatītājs pats, bet vide, kuru viņš aplūko, stāsta par pagātni un nākotni reizē, rotaļīgi spēlējoties ar dažādiem silikonā un plastikāta plēvē ieskautiem simboliem.

WILD ANIMA

Wild Anima pēta netradicionālo etnoloģiju, meklējot cilvēka jūtu un emociju multidimensijas caur skaņām. Wild Anima ir spirit – pop projekts, kurā jūtams hip-hopa, elektroniskās un tehno mūzikas sajaukums, ar dzejas tekstiem, kas piepilda dvēseli. Koncentrējoties uz mūziku, un kā tā ietekmē cilvēkus.

Wild Anima var tulkot kā savvaļas dvēseli, kā tas nepieradinātais dabas stāvoklis, kas mīt visos no mums, tā intīmā daļa no mūsu dzīvības esences.

Izstādi un koncertu organize: biedrība “Cita Abra”

Finansiāli atbalsta: Cīravas Pagasta pārvalde, Cīravas Kultūras nams, SIA “PxB” un Valsts kultūrkapitāla fonds.

© 2018 Cita AbRA.
Seko mums: